bazar, inzerce zdarma

O BAZARU


Stránky maXibazar.cz slouží k online inzerci. Soukromá nekomerční inzerce je zdarma, komerční inzerce je placená. Máte-li zájem o umístění plošné reklamy na našich stránkách, více informací naleznete zde. maXibazar.cz je internetový inzertní server, kamenný bazar neexistuje.
Neposkytujeme další informace ani kontakty k inzerovanému zboží - nevíme více, než je zveřejněno. Děkujeme za pochopení.

E-mail:

Datová schránka: mfvhu93
Pokud se Vám maXibazar.cz líbí, můžete na Vaše stránky umístit ikonku jako odkaz.
HTML kód pro umístění ikonky (zkopírujte jej):
<a href="http://inzerce.maxibazar.cz/" target="_blank">
<img src="http://inzerce.maxibazar.cz//ikony/maxibazar.gif" 
width="88" height="31" alt="maXibazar.cz" border="0"></a>
Po umístění HTML kódu do Vaší stránky se bude zobrazovat tato ikonka:
maXibazar.cz
Poznámka:
Rozměry ikonky žádným způsobem neupravujte, prosím, ikonka pak nevypadá hezky.
Tyto stránky jsou provozovány na software PHP a MySQL.
Poděkování patří těmto dobrým lidem:
Kristině Ambrožové, Tomáši Bečičkovi, Vladimíru Myslíkovi, Tereze Ženaté, Lucii Polanské, Markétě Konečné, Aleši Rudovi, Daniele Ambrožové, Janu Ambrožovi, Petruši Ambrožové, Lucii Hanigerové, Tereze Podlešákové, Danielu Padevětovi, Zdeňkovi Černému, Jitce Herzánové, Ondřeji Regalovi, Petru Kuklíkovi, Petru Böhmovi, Gabrielu Otřísalovi, Tomáši Komendovi, Pavlu Roušarovi a také malému, téměř nepatrnému kamarádu Jakubu Jandovi
Výtah z podmínek inzerce pro inteligentní uživatele
1. Stránky maXibazar.cz slouží k řádkové on-line inzerci. Soukromá nekomerční inzerce je poskytována zdarma. Komerční řádková inzerce (vysvětlení pojmů) je uživateli povolena pouze po úhradě prostřednictvím SMS platby (více informací).
2. Inzerát má platnost 62 dní. Po uplynutí této doby bude automaticky odstraněn. Uživatel však může inzerát pomocí hesla odstranit dříve.
3. Je zakázáno současné vložení více inzerátů jednoho formálního obsahu a to ani do různých oddělení. Opakované vložení inzerátu stejného obsahu je dovoleno pouze po jeho odstranění (viz bod 2).
4. Je zakázáno vkládat inzeráty, které jsou v rozporu se zákony České republiky. Za obsah inzerce nese veškerou odpovědnost uživatel, provozovatel za obsah inzerce nenese žádnou právní odpovědnost. Je zakázáno vyjadřování osobních názorů (diskuse) a napadání ostatních inzerentů.
5. Prodávající je povinnen uvést všechny vady prodávaného zboží v textu inzerátu. Provozovatel bazaru nenese žádnou právní odpovědnost za uskutečnění obchodu mezi prodávajícím a kupujícím, tuto odpovědnost nese pouze prodávající a kupující.
6. U nekomerčních bezplatných inzerátů je zakázána propagace www stránek, tj. vkládání URL (adres internetových dokumentů) - a to i do obrázků přikládaných k inzerátu. Dále je zakázáno vkládání HTML značek a značek skriptovacích jazyků do inzerátu, je zakázáno jakýmkoliv způsobem narušovat chod serveru.
7. Uživatel, který závažným způsobem poruší podmínky inzerce, může být provozovatelem bez předchozího varování umístěn na černou listinu, čímž mu bude znemožněno další využívání služeb tohoto serveru.
Podmínky inzerce
Úplné znění podmínek inzerce naleznete zde.
1. Nadstandardní služby slouží ke zvýhodnění pozice Vašeho inzerátu (tedy jeho posunutí nahoru ve výpisu inzerátů = TOP) anebo ke zvýraznění inzerátu žlutou barvou (případně k zaplacení komerčního inzerátu).

2. První TOP posouvá inzerát dopředu o 10 dní, druhý o 9 dní, třetí o 8 dní, ... (každý další o den méně), desátý a další o 1 den. TOP se sčítá a samozřejmě funguje od aktuálního data do budoucna, nikoliv zpětně do minulosti. Když provedete vícenásobný TOP, získáte tak vyšší pozici pro Váš inzerát!

Příklad: Použil(a) jste funkci TOP. Váš inzerát nepředstihne žádný z ostatních normálních neTOPovaných inzerátů po dobu 10 dnů od použití této služby (máte TOP 1x). Uděláte-li další TOP, posunete Váš inzerát o dalších 9 dní dopředu (budete mít TOP 2x).

3. Ceny služeb naleznete v ceníku.

4. Požadovanou službu je možné zaplatit 3 způsoby:
a) přes SMS
b) jednorázovou platbou
c) poukázkou/poukázkami
(nakoupenými předem)

Online platby přijímáme přes internetbanking z Vašeho účtu u Komerční banky (Mojeplatba), Raiffeisenbank (ePlatby) anebo mBank (mPeníze), dále platebními kartami VISA, VISA ELECTRON a MasterCard. Z jakékoliv banky je převod peněz klasickým bankovním převodem automaticky realizován během následujícího pracovního dne. Majitelům účtů PayPal a GoPay je také k dispozici jejich oblíbená platební metoda. V hotovosti můžete úhradu provést přes superCASH na Vaší pobočce České pošty anebo nejbližším SAZKA terminálu.
ePlatby GoPay superCASH Bankovní převod
Mojeplatba VISA, MASTERCARD Ikona mPeníze PayPal
5. Kde začít? Přímo na Vašem inzerátu: menu v jeho pravém dolním rohu -> TOP/zvýraznění inzerátu
Doplňující informace
I. Inzeráty v bazaru jsou řazeny podle data "zvýhodnění do" sestupně (od nejnovějšího k nejstaršímu), dále pak podle počtu TOP sestupně (od nejvyššího TOP k nejnižšímu pokud se data zvýhodnění shodují) a nakonec podle data vložení inzerátu (nikoliv změny) sestupně.

II. Službou TOP nelze datem "zvýhodnění do" překročit platnost inzerátu, která je maximálně 62 dní. Zvýraznění inzerátu (žlutou barvou) zůstane po celou dobu jeho platnosti, tzn. 62 dní. TOP a zvýraznění inzerátu lze samozřejmě kombinovat.

III. Počet inzerátů, které lze podat zdarma, je omezen dle oddělení bazaru. Avšak inzerátů, které zvýhodníte některou z nadstandardních služeb anebo komerčních placených inzerátů můžete vložit libovolný počet.

IV. Úhrada služby zvýhodnění (TOP) anebo zvýraznění inzerátu (žlutou barvou) není platbou za komerční inzerci.

Novinky
Spustili jsme nový web pro rodiče o dětech a jeho hlavním obsahem jsou vtipné dětské hlášky. Najdete zde mnoho dětských perliček. Vtipy dětí jsou velmi originální a věříme, že Vás pobaví. Web Vtipné děti můžete doporučit třeba i u vás doma, zejména maminkám se líbí.
Tip
Přidejte si stránky maXibazar.cz do svých Oblíbených / Favorites / Bookmarks záložek. Uděláte to jednoduše stiskem <CTRL><D>.

A ještě jeden tip: pokud se Vám maXibazar.cz líbí, řekněte o něm svým známým :-)
Ikonka
Pokud se Vám stránky maXibazar.cz líbí, můžete na Vaše stránky umístit ikonku jako odkaz. Jak to udělat?
maXibazar.czreklama
Copyright maXibazar.cz 2019, všechna práva vyhrazena.