auto-moto bazar

Oddělení:auto-moto

sportovní vozy, kabriolety

Druh:vše 
Region:vše 
Inzeráty dle Vašeho výběru: 1 (nové: 1, změněné: 0) 

Prodám Lotus Elise


.: nové :.
auto-moto › sportovní vozy, kabriolety
Prodám Lotus Elise
Prodám Lotus Elise - foto 1
Prodám Lotus Elise 1,8 650 kg, skutečný sportovní vyjimečný stroj. Úžasně nízký a hbitý vůz, výška pouhých 110cm. Neuvěřitelné jízdní vlastnosti. Klasická registrace a SPZ. Mnoho carbonových dílů v interiéru, alcantarové čalounění. Carbonová (zobrazit celý inzerát...) zakázková střecha, LED diodové světla. 6x repro+2x12" subwoofery. Hliníkové chasis z lepeného hliníku.
Superatraktivní pro ostatní účastníky provozu, auta si všimne každý. Auto jako takové již nepotřebuje žádný tuning, Lotus je Lotus. Rok 1999. Nebuď jen řidič, buď jezdec, nebuď jen motorista, buď pilot! V celé historii Formule 1 je Lotus 4. v poháru konstruktérů. Pouze vážní zájemci, řídit auto možné až po sepsání smlouvy. Kdo se chce jen svézt NEVOLEJTE!!. Foto pošlu jen vážným zájemcům kteří zavolají telefonicky. Soukromý prodej, žádný bazar apod. Důvod prodeje - zajištění finančních prostředků pro výrobu carbonových kytar. Cena 390.000,- Kč. Zjistěte si ceny ostatních strojů této značky. Tel. 604743571.

Cena: 390 000 Kč
tel.: 604743571, Petr
region: Jihomoravský kraj
vloženo: 10.5.2018 21:29, inzerát č. 841266   QR kód

O Vašem inzerátu můžete dát vědět i přátelům a kolegům:

Sdílet na Facebooku:URL:


BB kód: (pro diskuzní fóra, např. rcmania.cz a jiná)


reklama
 
Novinky
Spustili jsme nový web pro rodiče o dětech a jeho hlavním obsahem jsou vtipné dětské hlášky. Najdete zde mnoho dětských perliček. Vtipy dětí jsou velmi originální a věříme, že Vás pobaví. Web Vtipné děti můžete doporučit třeba i u vás doma, zejména maminkám se líbí.
Tip
Přidejte si stránky maXibazar.cz do svých Oblíbených / Favorites / Bookmarks záložek. Uděláte to jednoduše stiskem <CTRL><D>.

A ještě jeden tip: pokud se Vám maXibazar.cz líbí, řekněte o něm svým známým :-)
Ikonka
Pokud se Vám stránky maXibazar.cz líbí, můžete na Vaše stránky umístit ikonku jako odkaz. Jak to udělat?
maXibazar.czreklama
Copyright maXibazar.cz 2018, všechna práva vyhrazena.